Microsoft Office 365 Personal ESD Zobacz większe

Tylko online

Microsoft Office 365 Personal ESD

QQ2-00012

Microsoft Office 365 Personal to subskrypcja roczna na najnowszą wersję pakietu Office dla użytkowników domowych na 2 urządzenie (PC + tablet), wyłącznie do użytku niekomercyjnego.
Wersja elektroniczna - wysyłana na maila.

Więcej szczegółów

Realizacja w 24 godziny

249,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wersja produktu ESD - licencja elektroniczna
Typ licencji domowa
Okres licencji 12 miesięcy
Liczba stanowisk 1
Wersja językowa polska

Więcej informacji

Opis produktu

Office 365 Personal to usługa subskrypcyjna, która ułatwia pracę w domu i poza nim za pomocą dowolnych urządzeń. W skład pakietu wchodzą najnowsze pełne wersje aplikacji takich, jak World, Excel czy PowerPoint, 10 000 GB na wirtualnym dysku OneDrive i 60 minut na rozmowy przez Skype. Office 365 Personal możesz zainstalować na 1 komputerze PC/Mac oraz 1 tablecie.

Nawigacja

Skład pakietu

Pełne wersje aplikacji Office
Office 365 Personal umożliwia instalację najnowszych pełnych wersji aplikacji Office na 1 komputerze PC/Mac, 1 tablecie oraz 1 smartfonie. Pobierz i zainstaluj aplikacje Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access i korzystaj z nich zarówno w trybie offline, jak i online. W ramach subskrypcji Office 365 masz zawsze dostęp do najnowszych aplikacji, funkcji i usług pakietu Office. Z chwilą pojawienia się nowej wersji dostaniesz powiadomienie o możliwości wykonania aktualizacji.

Dostęp z wielu urządzeń
Niezależnie od tego, czy używasz komputera PC/Mac, tabletu czy smartfona, zawsze masz łatwy dostęp do swoich dokumentów i możliwość ich edycji. Wykorzystaj możliwości pakietu Office w dowolnym czasie i miejscu, nawet gdy nie masz dostępu do internetu. Przechowuj swoje dokumenty na wirtualnym dysku OneDrive. Korzystaj z nich, edytuj i udostępniaj z każdego urządzenia.

Dodatkowe korzyści z subskrypcji
W ramach subskrypcji Office 365 otrzymujesz 10 000 GB przestrzeni dyskowej OneDrive oraz co miesiąc 60 minut na rozmowy przez Skype z telefonami komórkowymi w 8 krajach, a stacjonarnymi w ponad 60 krajach. Jako subskrybent usługi Office 365 możesz od razu liczyć na pomoc ekspertów Microsoft udzielaną telefonicznie lub za pośrednictwem czatu bez dodatkowych opłat.

Opis aplikacji

Miej zawsze najnowsze wersje aplikacji Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access, a swoje pomysły zapisuj za pomocą klawiatury, rysika lub ekranu dotykowego.

word
Edytor tekstu Word pozwala tworzyć profesjonalne dokumenty. Możesz dodać wideo online do swojego dokumentu, otwierać pliki PDF i edytować ich zawartość, a także z łatwością wyrównywać zdjęcia, wykresy i diagramy

excel
Arkusz kalkulacyjny, który pomoże Ci uporządkować i przeanalizować dane. Excel zapamiętuje i rozpoznaje Twoje wzorce postępowania i może automatycznie uzupełniać brakujące dane. Co więcej, może zaproponować wykresy i schematy, które najlepiej zilustrują Twoje dane.

powerpoint
Opracuj scenariusz, przedstaw swoją tezę jasno i przekonująco za pomocą aplikacji PowerPoint. Nowe lepsze narzędzia projektowania pomogą Ci stworzyć zachwycającą prezentację. Ulepszona funkcja widoku prezentera pozwala przeglądać notatki na monitorze, podczas gdy odbiorcy widzą tylko slajdy.

outlook
Aplikacja Outlook zapewnia organizację wiadomości e-mail, kalendarzy, zadań do wykonania i kontaktów w jednym miejscu. Wykorzystaj narzędzia, które pomogą Ci zarządzać Twoim kalendarzem, ułatwią komunikację i pozwolą szybko wyszukać to, czego potrzebujesz. Na wizytówce osoby wyświetlane są wszystkie kluczowe informacje o kontakcie: telefon, e-mail, adres, informacje o firmie oraz aktualizacje z mediów społecznościowych, jeśli są dostępne.

onenote
Cyfrowy notes przechowujący Twoje notatki na wszystkich urządzeniach. Sporządzaj notatki ręcznie bądź na klawiaturze, szkicuj, wklejaj linki, strony, wstawiaj zdjęcia, filmiki, tabele i załączaj pliki. Twoje notatki są zapisywane i dostępne do wyszukiwania także z innych urządzeń.Aplikacja OneNote na komputery Mac jest dostępna do pobrania osobno ze sklepu Mac App Store.

publisher
Twórz bogate graficznie i profesjonalnie wyglądające publikacje bez poświęcania dużej ilości czasu. Rozpocznij pracę od wybrania jednego z wielu wbudowanych szablonów. Dodawaj zdjęcia i eksperymentuj z nimi, by stworzyć efektowniejszy projekt. Aplikacja Publisher jest dostępna tylko na komputer PC.

access
Twórz łatwo aplikacje bazy danych, używaj oraz udostępniaj innym w postaci aplikacji programu SharePoint za pośrednictwem przeglądarki sieci Web. Aplikacja Access jest dostępna tylko na komputer PC.

Porównaj wersje Office

Porównanie wersji Office 365

Informacje dotyczące aktywacji i odnowienia

Informację o aktywacji i odnowieniu licencji Microsoft Office 365 znajdziesz w naszym poradniku.

Minimalne wymagania sprzętowe

  • Procesor: 1 GHz lub szybszy
  • Pamięć: 1 GB pamięci RAM (32-bitowy)/2 GB pamięci RAM (64-bitowy)
  • Dysk twardy: 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • System operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 2008 R2 z platformą .NET 3.5 lub nowszą
  • Karta graficzna: obsługująca sterownik DirectX 10
  • Wymagania dodatkowe: Przeglądarki Microsoft Internet Explorer 8, 9 lub 10; Mozilla Firefox10.x lub nowsza wersja; Apple Safari 5 lub Google Chrome 17.x.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Microsoft Office 365 Personal ESD

Microsoft Office 365 Personal ESD

Microsoft Office 365 Personal to subskrypcja roczna na najnowszą wersję pakietu Office dla użytkowników domowych na 2 urządzenie (PC + tablet), wyłącznie do użytku niekomercyjnego.
Wersja elektroniczna - wysyłana na maila.

Produkty powiązane