ESET NOD32 Antivirus BOX - 24 miesięcy 1 użytkownik

ESET/ENA/1U24M/N

Nowy produkt

Licencja Eset NOD32 Antivirus do użytku domowego i firmowego.
Zabezpieczy 1 komputer przez okres 24 miesięcy.

Licencja uprawnia do pobrania najnowszej, dostępnej wersji programu.

Wersja pudełkowa.

Więcej szczegółów

W magazynie

Ostatni egzemplarz!

172,50 zł brutto

-21,00 zł

193,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wersja produktu BOX
Typ licencji komercyjna / domowa
Typ subskrypcji nowa licencja
Okres licencji 24 miesiące
Liczba stanowisk 1
Wersja językowa polska

Więcej informacji

ESET NOD32 Antivirus

Z ESET NOD32 Antivirus skutecznie ochronisz swoja prywatność w sieci i zabezpieczysz komputer przed zagrożeniami, zarówno znanymi, jak i nowymi, dotąd nierozpoznanymi. Unikatowe rozwiązania zastosowane w programach ESET zapewnia Ci ochronę nawet przed tymi wirusami, których nie wykrywają standardowe aplikacje antywirusowe. Z ESET NOD32 Antivirus pozostajesz bezpieczny, niezależnie od tego czy korzystasz z portali społecznościowych, przeglądasz strony internetowe czy grasz w ulubione gry.

 

Wszechstronna ochrona ESET NOD32 Antivirus:

 • Moduł antywirusowy
 • Blokada programów szpiegujących
 • Ochrona przed phishingiem
 • ESET LiveGrid – system reputacji plików w chmurze
 • Skuteczny skaner Facebooka i Twittera
 • NOWOŚĆ! Blokada programów typu exploit
 • Zaawansowany skaner pamięci
 • Skanowanie pobieranych plików
 • Kontrola nośników wymiennych – CD, DVD, dysków zewnętrznych, urządzeń USB
 • Zabezpieczenie przed lukami w protokołach sieciowych

Wygoda użytkownika:

 • Tryb gracza
 • Zachowanie pełnej wydajności komputera
 • Dłuższa praca urządzenia po odłączeniu zasilania
 • Łatwa obsługa

Screen Eset 1

 

Screen Eset 2

NOWOŚĆ W ESET NOD32 ANTIVIRUS 2015:

 • Blokada programów typu exploit
  Program efektywnie blokuje ataki zaawansowanych programów, zaprojektowanych tak, aby uniknąć wykrycia przez programy antywirusowe. Skutecznie chroni przed szkodliwym oprogramowaniem wykorzystującym luki w przeglądarkach internetowych lub zainstalowanych aplikacjach, m.in. programami opartymi na Javie lub czytnikami PDF. Dodatkowo zapobiega działaniu zagrożeń typu lockscreen czy ransomware, blokujących dostęp do zawartości komputera, żądających zapłacenia okupu za jego odblokowanie.

 

Funkcje ESET NOD32 Antivirus:

Ochrona

Skuteczna ochrona przed zagrożeniami

Korzystaj z komputera i Internetu bez obaw o infekcje. Zaufaj technologii, z której korzystają na co dzień miliony użytkowników szpiegujące i inne zagrożenia. Dzięki dedykowanej ochronie antyphishingowej Twój login i hasło do internetowego rachunku bankowego pozostaną bezpieczne. Dodatkowo blokada programów typu exploit, ochroni Cię przed zagrożeniami, potrafiącymi oszukać skanery tradycyjnych programów antywirusowych.


Antywirus i Antyspyware

Zapewnia proaktywna ochronę przed wszelkiego typu zagrożeniami, tymi znanymi, jak również nowymi, dotąd nierozpoznanymi. Powstrzymuje rozprzestrzenianie się infekcji na komputery innych użytkowników.


Antyphishing

Chroni Twoje najcenniejsze dane, w tym dane kart kredytowych oraz loginy i hasła do kont bankowych, przed próbami wyłudzenia, realizowanymi za pośrednictwem pułapek phishingowych


Blokada programów typu exploit - NOWOŚĆ

Blokuje ataki, które skutecznie unikają wykrycia przez tradycyjne aplikacje antywirusowe. Eliminuje zagrożenia, blokujące komputer i wyłudzające okup. Chroni przed atakami, wykorzystującymi luki w przeglądarkach internetowych, czytnikach PDF oraz aplikacjach opartych o Java.


Zaawansowany skaner pamięci

Rozbudowuje dotychczasowa ochronę antywirusowa o skuteczne zabezpieczenie przed skomplikowanymi zagrożeniami, wielokrotnie spakowanymi lub zaszyfrowanymi.


ESET Live Grid

Przyspiesza skanowanie komputera w poszukiwaniu wirusów, dzięki wykorzystaniu białych list bezpiecznych plików. Listy te powstają w oparciu o system reputacyjny oparty na chmurze, budowany dzięki informacjom, dostarczanym przez użytkowników produktów ESET.


Skanowanie podczas pobierania plików

Skraca czas skanowania, dzięki realizacji tego procesu już podczas pobierania konkretnych typów plików z sieci.


Skanowanie podczas bezczynności

Przesuwa czas rozpoczęcia dokładnego skanowania komputera na moment, w którym użytkownik nie korzysta z maszyny. Wykrywa uśpione i ukryte na dysku zagrożenia, zanim zostaną one przez przypadek aktywowane.


Kontrola nośników wymiennych

Zapobiega nieautoryzowanym próbom kopiowania Twoich prywatnych danych na zewnętrzne nośniki danych. Umożliwia zablokowanie korzystania z nośników CD, DVD, USB oraz zewnętrznych dysków twardych. Pozwala blokować urządzenia podłączane do komputera za pośrednictwem Bluetooth, FireWire oraz portów równoległych i szeregowych.


HIPS

Pozwala skutecznie kontrolować działanie poszczególnych aplikacji i chroni najważniejsze elementy systemu. Umożliwia ustalenie restrykcyjnych reguł dla rejestru systemu, aktywnych procesów oraz aplikacji, w celu precyzyjnej konfiguracji poziomu zapewnianej ochrony.

 

Szybkość

Ciesz się niezmienioną wydajnością swojego komputera

ESET NOD32 Antivirus działa niezauważalnie dla Ciebie i Twojego komputera, pozostawiając wolne zasoby dla innych programów, z których korzystasz na co dzien. Dłużej przeglądaj strony internetowe za pośrednictwem swojego laptopa, dzięki zastosowaniu trybu oszczędzania baterii i ciesz się ulubiona gra lub filmem za sprawa trybu gracza.


Wyjątkowa lekkość

Utrzymuje wysoka wydajność chronionego komputera i wydłuża czas działania jego podzespołów. Działa niezauważenie nawet na komputerach ze starszymi systemami operacyjnymi. Zachowuje przepustowość łącza internetowego, dzięki wyjątkowo lekkim aktualizacjom baz sygnatur wirusów.


Tryb gracza

ESET NOD32 Antivirus automatycznie przełącza się w tryb dyskretny, w chwili, gdy uruchomisz dowolną aplikację, działającą w trybie pełnoekranowym. Blokuje wyświetlanie wyskakujących okien, monitów systemu oraz informacji o aktualizacjach, by zachować pełna wydajność maszyny i nie przeszkadzać Ci w rozrywce lub w pracy.


Dodatkowe wsparcie dla laptopów

Oszczędza baterie w laptopie, odsuwając w czasie aktualizowanie bazy sygnatur wirusów oraz wstrzymując proces skanowania dysków do momentu ponownego podłączenia komputera do zasilania sieciowego.

 

Dostosuj

Zainstaluj i zapomnij lub skonfiguruj według własnych potrzeb

ESET NOD32 Antivirus dostarcza pełnej ochrony tuż po zakończeniu instalacji programu. Aplikacja umożliwia skonfigurowanie ochrony według własnych potrzeb za pomocą ponad 150 szczegółowych ustawień. O wszystkich próbach infekcji i wykrytych zagrożeniach program poinformuje Cię zaraz po zidentyfikowaniu niebezpieczeństwa.


Ustawienia dla zaawansowanych użytkowników

Pozwala szczegółowo skonfigurować poziom ochrony, a także sam proces skanowania. Możliwe jest m.in. określenie czasu przeznaczonego na sprawdzanie obiektów w poszukiwaniu zagrożeń oraz rozmiaru skanowanych plików.


Działanie po skanowaniu

Umożliwia zdefiniowanie czy po zakończonym skanowaniu antywirusowym komputer ma przejść w tryb uśpienia, ponownie się uruchomić, czy tez wyłączyć.

 

ESET Social Media Scanner

Rozszerz ochronę swojej prywatności i zabezpiecz swoje profile na Facebooku i Twitterze. Sprawdzaj, do jakich informacji o Tobie maja dostęp inni użytkownicy sieci oraz które z zainstalowanych aplikacji żądają dostępu do Twoich prywatnych danych. ESET Social Media Scanner chroni Twoje profile nawet wtedy, gdy nie jesteś do nich zalogowany. Kiedy skaner rozpozna zagrożenie. Zostaniesz o tym powiadomiony wiadomością e-mail.

Wymagania systemowe:

Procesor:
- i386 (Intel® 80386), AMD64 (x86-64)

Systemy operacyjne
- Microsoft Windows 10
- Microsoft Windows 8.1 / 8
- Microsoft Windows 7
- Microsoft Windows Vista
- Microsoft Windows XP

Wolne miejsce na dysku:
- 400 MB

Wspierane programy pocztowe:
- Microsoft Outlook
- Outlook Express
- Windows Mail
- Windows Live Mail
- Mozilla Thunderbird do wersji 5

Bezpieczeństwo dla wszystkich!

ESET oferuje unikalną licencję Unilicense,
dzięki której zapewnione jest bezpieczeństwo
wszystkich systemów operacyjnych funkcjonujących
na danym sprzęcie (Windows, Linux, Mac OS)
bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ESET NOD32 Antivirus BOX - 24 miesięcy 1 użytkownik

ESET NOD32 Antivirus BOX - 24 miesięcy 1 użytkownik

Licencja Eset NOD32 Antivirus do użytku domowego i firmowego.
Zabezpieczy 1 komputer przez okres 24 miesięcy.

Licencja uprawnia do pobrania najnowszej, dostępnej wersji programu.

Wersja pudełkowa.