ESET Security Pack BOX - 24 miesięcy 3 PC + 3 Smartfony

ESET/ESP/1U24M/N

Nowy produkt

Licencja Eset Security Pack do użytku domowego i firmowego.
Zabezpieczy 3 komputery oraz 3 smartfony przez okres 24 miesięcy.

Licencja uprawnia do pobrania najnowszej, dostępnej wersji programu.

Wersja pudełkowa.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

300,00 zł brutto

-43,00 zł

343,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wersja produktu BOX
Typ licencji komercyjna / domowa
Typ subskrypcji nowa licencja
Okres licencji 24 miesiące
Liczba stanowisk 3 PC + 3 Smartfony
Wersja językowa polska

Więcej informacji

ESET Security Pack

Eset Security Pack to pakiet, który zabezpieczy 3 komputery lub laptopy, niezależnie od zainstalowanego systemu operacyjnego, oraz 3 smartfony lub tablety. Łącznie aż 6 urządzeń.

Za pomocą tego pakietu możesz zabezpieczyć swoje komputery w domu lub małej firmie w rewelacyjnie niskiej cenie.

W ramach pakietu możesz wybrać następujące produkty ESET:

Ilość urządzeń: Rodzaj urządzeń: System operacyjny: Program ESET:
Max 3 urządzenia Komputery i laptopy Windows Eset Smart Security lub Eset NOD32 Antivirus
Linux Eset NOD32 Antivirus for Linux
Mac OS X Eset Cyber Security Pro lub Eset Cyber Security
Max 3 urządzenia Smartfony Android, Symbian, Windows Mobile Eset Mobile Security
Tablety Android Eset Mobile Security

Mamy więc pełną gamę produktów do wyboru w ramach jednego pakietu.

Poniżej przedstawiamy najczęściej wybierany produkt pakietu, jakim jest ESET Smart Security dla systemu Windows:

ESET Smart Security dla systemu Windows z pakietu Eset Security Pack

Z ESET Smart Security skutecznie ochronisz swoja prywatność w sieci i zabezpieczysz komputer przed zagrożeniami, zarówno znanymi, jak i nowymi, dotąd nierozpoznanymi. Aplikacja pozwoli Ci bez obaw korzystać z bankowości internetowej oraz robić zakupy w sieci. Dodatkowo ESET Smart Security zabezpieczy Cię przed zagrożeniami typu exploit, wykorzystującymi luki w zainstalowanych programach oraz ochroni Cię przed wirusami, których nie wykrywają standardowe aplikacje antywirusowe. Z ESET Smart Security zyskujesz kompletna ochronę komputera i pozostajesz bezpieczny, niezależnie od tego czy korzystasz z portali społecznościowych, przeglądasz strony internetowe czy grasz w ulubione gry.

Funkcje ESET Smart Security dla systemu Windows:

Ochrona

Skuteczna ochrona przed zagrożeniami

Korzystaj z komputera i Internetu bez obaw o infekcje. Zaufaj technologii, z której korzystają na co dzień miliony użytkowników szpiegujące i inne zagrożenia. Dzięki dedykowanej ochronie antyphishingowej Twój login i hasło do internetowego rachunku bankowego pozostaną bezpieczne. Dodatkowo blokada programów typu exploit, ochroni Cię przed zagrożeniami, potrafiącymi oszukać skanery tradycyjnych programów antywirusowych.


Antywirus i Antyspyware

Zapewnia proaktywna ochronę przed wszelkiego typu zagrożeniami, tymi znanymi, jak również nowymi, dotąd nierozpoznanymi. Powstrzymuje rozprzestrzenianie się infekcji na komputery innych użytkowników.


Antyphishing

Chroni Twoje najcenniejsze dane, w tym dane kart kredytowych oraz loginy i hasła do kont bankowych, przed próbami wyłudzenia, realizowanymi za pośrednictwem pułapek phishingowych


Blokada programów typu exploit - NOWOŚĆ

Blokuje ataki, które skutecznie unikają wykrycia przez tradycyjne aplikacje antywirusowe. Eliminuje zagrożenia, blokujące komputer i wyłudzające okup. Chroni przed atakami, wykorzystującymi luki w przeglądarkach internetowych, czytnikach PDF oraz aplikacjach opartych o Java.


Zaawansowany skaner pamięci

Rozbudowuje dotychczasowa ochronę antywirusowa o skuteczne zabezpieczenie przed skomplikowanymi zagrożeniami, wielokrotnie spakowanymi lub zaszyfrowanymi.


ESET Live Grid

Przyspiesza skanowanie komputera w poszukiwaniu wirusów, dzięki wykorzystaniu białych list bezpiecznych plików. Listy te powstają w oparciu o system reputacyjny oparty na chmurze, budowany dzięki informacjom, dostarczanym przez użytkowników produktów ESET.


Skanowanie podczas pobierania plików

Skraca czas skanowania, dzięki realizacji tego procesu już podczas pobierania konkretnych typów plików z sieci.


Skanowanie podczas bezczynności

Przesuwa czas rozpoczęcia dokładnego skanowania komputera na moment, w którym użytkownik nie korzysta z maszyny. Wykrywa uśpione i ukryte na dysku zagrożenia, zanim zostaną one przez przypadek aktywowane.


Kontrola nośników wymiennych

Zapobiega nieautoryzowanym próbom kopiowania Twoich prywatnych danych na zewnętrzne nośniki danych. Umożliwia zablokowanie korzystania z nośników CD, DVD, USB oraz zewnętrznych dysków twardych. Pozwala blokować urządzenia podłączane do komputera za pośrednictwem Bluetooth, FireWire oraz portów równoległych i szeregowych.


HIPS

Pozwala skutecznie kontrolować działanie poszczególnych aplikacji i chroni najważniejsze elementy systemu. Umożliwia ustalenie restrykcyjnych reguł dla rejestru systemu, aktywnych procesów oraz aplikacji, w celu precyzyjnej konfiguracji poziomu zapewnianej ochrony.

ESET Social Media Scanner

Rozszerz ochronę swojej prywatności i zabezpiecz swoje profile na Facebooku i Twitterze. Sprawdzaj, do jakich informacji o Tobie maja dostęp inni użytkownicy sieci oraz które z zainstalowanych aplikacji żądają dostępu do Twoich prywatnych danych. ESET Social Media Scanner chroni Twoje profile nawet wtedy, gdy nie jesteś do nich zalogowany. Kiedy skaner rozpozna zagrożenie. Zostaniesz o tym powiadomiony wiadomością e-mail.

Szybkość

Anti-Theft: zlokalizuj swój zgubiony lub skradziony laptop

Zabezpiecz swój komputer na wypadek kradzieży lub zgubienia – utwórz konto w serwisie my.eset.com i lokalizuj utracone urządzanie na mapie. Dokumentuj aktywność „znalazcy” i zachęć go stosowna wiadomością do zwrotu Twojej własności.


Ustalanie lokalizacji

Wyświetla aktualną lokalizację utraconego urządzenia na map[e w oparciu o identyfikatory pobliskich WI-FI. Pozwala śledzić zmiany lokalizacji zgubionego lub skradzionego laptopa za pośrednictwem platformy my.eset.com


Monitor aktywności urządzenia

Umożliwia sfotografowanie złodzieja za pomocą kamery wbudowanej w skradziony laptop. Wykonuje i gromadzi zrzuty ekranu, rejestrując aktywność „nowego właściciela” Twojego laptopa. Zapisuje wszystkie zdjęcia i zrzuty ekranu na Twoim koncie w serwisie my.eset.com


Wysyłanie wiadomości na skradziony komputer

Przygotuj i wyślij dowolną wiadomość na skradziony komputer – zwiększ szansę odzyskania swojej własności.

Szybkość

Zabezpiecz swoje prywatne dane

Powstrzymaj hakerów przed kradzieżą loginu i hasła do Twojego rachunku bankowego. Spraw, by Twój laptop pozostawał niewidoczny w publicznych sieciach WI-FI i korzystaj z opcji blokowania nośników wymiennych, by chronić swoje prywatne dane przed skopiowaniem.


Firewall

Blokuje niepowołanym osobom dostęp do Twojego komputera i zgromadzonych na jego dysku cennych danych.


Ochrona przed botnetami

Zabezpiecza przed zagrożeniami, które bez wiedzy i zgody użytkownika przyłączają komputer do tzw. sieci botnet – sieci komputerów, które wykonują polecenia cyberprzestępcy m.in. masowo wysyłają spam lub atakują serwery banków.


Ochrona przed lukami

Rozbudowuje skuteczność firewalla, zapewniając ochronę przed atakami, które wykorzystują luki w popularnych protokołach sieciowych.


Antyphishing

Chroni Twoje najcenniejsze dane, w tym dane kart kredytowych oraz loginy i hasła do kont bankowych, przed próbami wyłudzenia, realizowanymi za pośrednictwem pułapek phishingowych.


Ochrona w sieciach publicznych

Zaalarmuje Cię, gdy podłączysz się do nieznanej sieci i zasugeruje zmianę ustawień ochrony na restrykcyjne. Sprawia, ze Twoje urządzenie pozostaje niewidoczne dla innych komputerów, podłączonych do tej samej sieci publicznej.


Kontrola nośników wymiennych

Zapobiega próbom kopiowania Twoich prywatnych danych na nieautoryzowane zewnętrzne nośniki danych. Umożliwia zablokowanie korzystania z nośników CD, DVD, USB oraz zewnętrznych dysków twardych.


Antyspam

Chroni Twoja skrzynkę przed niechciana korespondencja mailowa. Zabezpiecza przed zagrożeniami, które bez wiedzy i zgody użytkownika przyłączają komputer do tzw. sieci botnet – sieci komputerów, które wykonują polecenia cyberprzestępcy m.in. masowo wysyłają spam lub atakują serwery banków.

Szybkość

Zadbaj, by Twoje dzieci poznały tylko dobre strony Internetu

Chroń swoje pociechy przed nieodpowiednimi treściami w Internecie. Określ, które z ponad 20 kategorii mają być dla nich niedostępne w sieci. wprowadzone ustawienia zabezpiecz hasłem.


Kontrola rodzicielska

Pozwala błyskawicznie definiować tematykę witryn, do których ma mieć dostęp Twoje dziecko - wystarczy, ze określisz w programie wiek swojej pociechy. Umożliwia zabezpieczenie wprowadzonych ustawień za pomocą hasła. W ten sposób dziecko nie będzie mogło zmienić konfiguracji kontroli rodzicielskiej i nie usunie programu z dysku komputera.

Szybkość

Ciesz się niezmienioną wydajnością swojego komputera

ESET Smart Security działa niezauważalnie dla Ciebie i Twojego komputera, pozostawiając wolne zasoby dla innych programów, z których korzystasz na co dzien. Dłużej przeglądaj strony internetowe za pośrednictwem swojego laptopa, dzięki zastosowaniu trybu oszczędzania baterii i ciesz się ulubiona gra lub filmem za sprawa trybu gracza.


Wyjątkowa lekkość

Utrzymuje wysoka wydajność chronionego komputera i wydłuża czas działania jego podzespołów. Działa niezauważenie nawet na komputerach ze starszymi systemami operacyjnymi. Zachowuje przepustowość łącza internetowego, dzięki wyjątkowo lekkim aktualizacjom baz sygnatur wirusów.


Tryb gracza

ESET Smart Security automatycznie przełącza się w tryb dyskretny, w chwili, gdy uruchomisz dowolną aplikację, działającą w trybie pełnoekranowym. Blokuje wyświetlanie wyskakujących okien, monitów systemu oraz informacji o aktualizacjach, by zachować pełna wydajność maszyny i nie przeszkadzać Ci w rozrywce lub w pracy.


Dodatkowe wsparcie dla laptopów

Oszczędza baterie w laptopie, odsuwając w czasie aktualizowanie bazy sygnatur wirusów oraz wstrzymując proces skanowania dysków do momentu ponownego podłączenia komputera do zasilania sieciowego.

Dostosuj

Zainstaluj i zapomnij lub skonfiguruj według własnych potrzeb

ESET Smart Security dostarcza pełnej ochrony tuż po zakończeniu instalacji programu. Aplikacja umożliwia skonfigurowanie ochrony według własnych potrzeb za pomocą ponad 150 szczegółowych ustawień. O wszystkich próbach infekcji i wykrytych zagrożeniach program poinformuje Cię zaraz po zidentyfikowaniu niebezpieczeństwa.


Ustawienia dla zaawansowanych użytkowników

Pozwala szczegółowo skonfigurować poziom ochrony, a także sam proces skanowania. Możliwe jest m.in. określenie czasu przeznaczonego na sprawdzanie obiektów w poszukiwaniu zagrożeń oraz rozmiaru skanowanych plików.


Działanie po skanowaniu

Umożliwia zdefiniowanie czy po zakończonym skanowaniu antywirusowym komputer ma przejść w tryb uśpienia, ponownie się uruchomić, czy tez wyłączyć.

Wymagania systemowe dla komputerów z systemem Windows:

Procesor:
- i386 (Intel® 80386), AMD64 (x86-64)

Systemy operacyjne
- Microsoft Windows 10
- Microsoft Windows 8.1 / 8
- Microsoft Windows 7
- Microsoft Windows Vista
- Microsoft Windows XP

Wolne miejsce na dysku:
- 400 MB

Wspierane programy pocztowe:
- Microsoft Outlook
- Outlook Express
- Windows Mail
- Windows Live Mail
- Mozilla Thunderbird do wersji 5

Wymagania dla smartfonów:

System operacyjny Android 2.3 lub wyższy,
Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1,
Symbian S60 3nd Edition Feature Pack 1 lub 2 (tylko Nokia),
Symbian S60 5th Edition (tylko Nokia),
pamięć: 1MB

Bezpieczeństwo dla wszystkich!

ESET oferuje unikalną licencję Unilicense,
dzięki której zapewnione jest bezpieczeństwo
wszystkich systemów operacyjnych funkcjonujących
na danym sprzęcie (Windows, Linux, Mac OS)
bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ESET Security Pack BOX - 24 miesięcy 3 PC + 3 Smartfony

ESET Security Pack BOX - 24 miesięcy 3 PC + 3 Smartfony

Licencja Eset Security Pack do użytku domowego i firmowego.
Zabezpieczy 3 komputery oraz 3 smartfony przez okres 24 miesięcy.

Licencja uprawnia do pobrania najnowszej, dostępnej wersji programu.

Wersja pudełkowa.